neasmyrni.net.gr neasmyrni.net.gr neasmyrni.net.gr
Αρχική Πολιτική ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ "ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ"
facebook
Έχουμε 18 επισκέπτες συνδεδεμένους
ARTION 2016-small lux new 001 akadimos118x118 autopragmatosi Kyvellou-new

 Με δελτίο τύπου η δημοτική παράταξη "Λαϊκή Συσπείρωση Νέας Σμύρνης" με υποψήφιο Δήμαρχο τον Άγγελο Βρεττό, ανακοίνωσε τους 62 Υποψήφιους Δημοτικούς Συμβούλους που θα συμμετέχουν τελικά στο ψηφοδέλτιο της παράταξης...

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ
Ο Άγγελος Βρεττός γεννήθηκε στους Τσουκαλάδες Λευκάδας το 1951. Σπούδασε στη Νομική Αθηνών και ασκεί το επάγγελμα του δικηγόρου, υπερασπίζοντας αγωνιστές εργαζόμενους αλλά και εκείνους που βρίσκονται υπό την εκμετάλλευση του μεγάλου κεφαλαίου και των εργοδοτών. Είναι παντρεμένος με ένα γιο. Είναι μέλος του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών. Στην περίοδο της δικτατορίας οργανώθηκε στην ΚΝΕ και ανέπτυξε αντιδικτατορική δράση. Αυτό ήταν ο λόγος για να δεχθεί την «περιποίηση» του Μπάμπαλη και άλλων «πρωτοπαλίκαρων» της αμερικανοκίνητης χούντας. Από το 1974 είναι μέλος του ΚΚΕ. Σήμερα είναι υπεύθυνος της Γραμματείας της Δημοκρατικής Συσπείρωσης για τα Δημοκρατικά Δικαιώματα και Πρόεδρος του Συλλόγου Τσουκαλαδιωτών Αθήνας.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ 
2. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΩΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Σ.Υ.Ν.Α.Ε.)
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
4. ΑΡΓΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ), ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ  ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5. ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ Δ.Ε. ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΑΘΗΝΑΣ
6. ΒΑΡΟΥΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ, ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑ.Μ.Ε.
7. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
8. ΒΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
9. ΓΑΛΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ
10. ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ  ΣΤΗΝ ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, 
11. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ), ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΟΣ, ΑΝΕΡΓΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
12. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΜΕΝ
13. ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
14. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ), ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ, ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
15. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ), ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΕΕ
16. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΑ SUPER MARKETS DIA, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
17. ΚΑΡΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΑΝΙΑ), ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΆ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ
18. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΦΑΡΜΑΚΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ
19. ΚΑΤΣΑΡΑ ΠΕΡΔΙΚΑ (ΠΕΡΗ), ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ - ΑΝΕΡΓΗ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛ. ΓΟΝΕΩΝ 6ου ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ
20. ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Ο.Σ.Ε., ΤΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ 7ου ΓΥΜΝ.
21. ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
22. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
23. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑ.Μ.Ε.
24. ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ , ΑΝΤΙΣΤΑΣΙΑΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ
25. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΟΠΗ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ 
26. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ Δ.Ε. ΤΗΣ ΓΕΔΜΕΔΕ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΤΕΕ
27. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ, ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΑΜΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ, ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΝΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΓΟΝΕΩΝ 7ΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
28. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑ.Μ.Ε. ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΕΕ
29. ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
30. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ, ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ Π.Α.ΜΕ. ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΤΆ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ
31. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΝΤΙΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ - ΔΣΕ ΚΑΙ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
32. ΜΠΑΡΔΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ 
33. ΜΠΕΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΑΝΕΡΓΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΘΗΝΑΣ, ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
34. ΜΠΟΥΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΕ, ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΟΥ Π.Α.ΜΕ. ΣΤΙΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΥΦΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
35. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
36. ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΝΑΥΠΗΓΟΣ, ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ
37. ΞΕΡΟΒΑΣΙΛΑ ΑΘΗΝΑ, ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΦΠΨ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
38. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΡΙΑ), ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ, ΑΝΕΡΓΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΒΓΕΝΑ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ  ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
40. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΛΕΛΑ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ KAI ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
41. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΑΙ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
42. ΠΑΦΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ
43. ΠΟΛΙΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ), ΣΠΟΥΔΑΣΤΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΠ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΑΜΕΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΟΓΕ
44. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ - ΒΡΕΤΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΑΝΕΡΓΗ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΟΓΕ
45. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ
46.  ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.)
47. ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑ.Μ.Ε. ΣΤΟ ΧΡΗΜΑΤΟΠΙΣΤΩΤΙΚΟ
48. ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
49. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
50. ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 
51. ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΓΡΑΦΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ (ΕΣΗΕΑ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ (ΠΣΑΤ)
52. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ – ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
53. ΦΕΡΕΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
54. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΡΗΓΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑ),
ΟΙΚΟΚΥΡΙΚΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
55. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.) ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΙΔ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ “ΒΥΡΩΝΑΣ”
56. ΦΛΩΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΩΠΟΥ ΑΓΩΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΩΝ (Μ.Α.Σ.) ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
57. ΦΛΩΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
58. ΧΑΛΙΚΙΑ ΑΝΝΑ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ, ΜΕΛΟΣ  ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ
59. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ, ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
60. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ – ΦΩΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ  ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ, ΤΑΜΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
61. ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 
62. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΩΝ.