paidikosstahmos_285235788To Kέντρο Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης του Δήμου Νέας Σμύρνης ανακοίνωσε κατόπιν αξιολόγησης των αιτήσεων από την πενταμελή Επιτροπή Αξιολόγησης που είχε οριστεί, τα ονόματα των βρεφών που θα φοιτήσουν στους Βρεφικούς Σταθμούς του Δήμου Νέας Σμύρνης για το Σχολικό Έτος 2013 -14. Οι γονείς πρέπει να επικοινωνήσουν για τις εγγραφές των παιδιών τους μετά από τις 2 Σεπτεμβρίου 2013. Δείτε αναλυτικά τα ονόματα των βρεφών που επιλέχτηκαν:

 

5ος ΒΡΕΦΙΚΟΣ
Υπεύθυνη Κα  ΘΕΟΔΟΣΗ ΙΩΑΝΝΑ, Τραπεζούντος 22 & Τυρολόης, Τηλ. 210-9357065

1 ΑΒΑΚΙΑΝ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΑΡΑΜΠΕΤ
2 ΒΑΪΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΒΕΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΒΕΡΛΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9 ΗΛΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΡΟΜΠΕΡΤ
10 ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΡΟΜΠΕΡΤ
11 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΪΖΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
14 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15 ΜΠΑΡΜΠΑ ΛΥΣΙΜΑΧΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16 ΜΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17 ΞΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
18 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
19 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21 ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
22 ΠΕΤΡΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23 ΠΟΛΥΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ
24 ΠΟΡΙΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
25 ΣΑΛΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
26 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΗ
27 ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
28 ΣΤΕΝΤΕΦΕΝΤΕΡ ΖΩΗ του ΑΝΔΡΕΑ
29 ΦΟΣΕ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ
30 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6ο ς ΒΡΕΦΙΚΟΣ
Υπεύθυνη Κα ΚΟΥΛΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, Αρτάκης 34, Τηλ. 210-9345895

1 ΑΛΒΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΓΚΑΡΛΙΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ
3 ΓΚΟΥΝΤΟΥΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4 ΓΚΟΥΝΤΟΥΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 ΔΑΝΑΛΑΤΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΔΗΜΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΙΩΣΗΦ ΝΕΦΕΛΗ -ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10 ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11 ΚΑΡΔΑΡΑ ΚΛΕΙΩ του ΦΟΙΒΟΥ
12 ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
13 ΚΑΣΙΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14 ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15 ΚΙΡΙΛΛΟΒ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΕΪ
16 ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ
17 ΚΟΝΤΟΣΦΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
18 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19 ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20 ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21 ΜΑΚΡΗ ΝΕΦΕΛΗ - ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
23 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΜΑΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
25 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26 ΝΤΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
27 ΞΗΝΤΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΟΘΩΝΑ
28 ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29 ΠΑΠΑΔΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ
30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
31 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ-ΡΕΜΠΟΡΕΔΟ ΦΑΙΔΡΑ του ΧΟΣΕ- ΑΝΤΟΝΙΟ
32 ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΦΙΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΠΕΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
35 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
36 ΠΟΡΦΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37 ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΕΛΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
38 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
39 ΣΕΪMIΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
40 ΣΤΑΚΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΖΩΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΟΛΩΝΑ
42 ΧΑΝΙΩΤΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
43 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
44 ΧΑΤΖΗΜΗΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ